Колготки Golde Ledy Repose 40 den
125 ₴
- В наявності
- Код: Repose 40 den
- +380 (68) 192-79-75Екатерина
- +380 (66) 730-59-45Денис
- +380 (66) 730-58-61Viber Катюша
Repose 40-класичні колготки щільністю 40 den з легкою корекцією і розподілений тиск по всій ноге. М'які та зручні шортики додадуть стрункості Вашій фігурі.Комфортні плоскі шви, зручний пояс і бавовняна ластовиця.
Увага: гуртові ціни дійсні на покупки в сумі від 500 грн.
Розміри: 2,3,4,5.
Шанувані клієнти нашого магазину!У Вас є прекрасна можливість купити товари за гуртовою ціною. На замовлення колгот на суму не менш ніж 500 г.Т. можна замовляти різні моделі колгот і панчіх по 1 шт.,но на суму не менш ніж 500 г. Усі розрахунки в цьому випадково проходитиме за оптовими цінами.Заказ за суму менш ніж 500 г розрахунок відбувається за роздрібними цінами. |
|
Наявність кольорів і розмірів уточнюйте в менеджера.
Догляд за колготками
Догляд за колготками залежить від складу тканини, щільності та забарвлення. Зі стандартних рекомендацій, що містять прання й сушку, можна виділити таке:
- прати колготки краще вручну, у теплій воді;
- використовувати для прання м'які мийні засоби. Застосування вибілювальних рідин і порошків протипоказано;
- під час прання в пральній машині, бажано покласти виріб у призначений для цього сітчастий мішечок;
- випрані колготки не викручують, а акуратно віджимають;
- сушать виріб після прання за кімнатної температури. Клапти його на калорифери та батареї не можна;
- перш ніж надіти колготки, зніміть із рук прикраси. Це дасть змогу уникнути появи затяжок.
З повним асортиментом Ви можете ознайомитися в нас на сайті https://kompliment.in.ua/
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Італія |
Тип | Капронові |
Сезон | Весна/Осінь |
Вид виробу | Колготки |
Щільність тканини | 40 Den |
Верх | Шортики |
Тип носка | Укріплений |
Шов | Плоский |
Користувальницькі характеристики | |
Розмір | 2.3.4.5. |
Колір | бежеві .мокко.сірі.чорні |
- Ціна: 125 ₴